Proces rezerwacji

Zależy nam aby nasze szczeniaki trafiały tylko do odpowiedzialnych właścicieli, którzy zapewnią im odpowiednią dawkę miłości i opieki.

Czytaj dalej →

Zakup szczeniaka to przygoda na około 12-15 lat, w trakcie której musisz mu zapewnić odpowiednią ilość czasu oraz wiąże się ona z wydatkami finansowymi na pokrycie chociażby zakupu odpowiedniego jedzenia czy opieki weterynaryjnej.

Zależy nam aby nasze szczeniaki trafiały tylko do odpowiedzialnych właścicieli, którzy zapewnią im odpowiednią dawkę miłości i opieki.
Jeśli uważasz, że sprostasz zadaniu zapraszamy do rezerwacji.

Na wstępie poprosimy Cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, tak aby Ciebie lepiej poznać, jak również Twoje oczekiwania wobec przyszłego pupila.

W dalszej kolejności następuje proces potwierdzania rezerwacji oraz podpisanie wstępnej umowy kupna psa.

Po urodzeniu się szczeniaków wchodzimy w etap edukacji przyszłych właścicieli, tak aby ułatwić im dobry start w opiece nad szczenięciem. Informujemy rodziny na bieżąco, z tygodnia na tydzień, o postępach całego miotu.

W wieku 6-7 tygodni przeprowadzane są testy temperamentu u szczeniąt. Każde szczenię to indywidualny charakter i temperament. Za pomocą tych testów jesteśmy w stanie dobrać psa, który temperamentem będzie najlepiej pasował do Ciebie i Twojej rodziny. Jednak to Ty masz decydujące zdanie. Nie robimy nic na siłę. Takie działanie wymaga zaufania i akceptacji obojga stron.

Szczenięta są gotowe do odbioru w wieku minimum 8 tygodni. Istnieje możliwość osobistego odbioru szczeniaka jak i chętnie zajmiemy się organizacją transportu do Twojego miejsca zamieszkania.