Nasze priorytety

Zawsze jesteś mile widziany jako gość, możesz osobiście zobaczyć suczkę wraz ze szczeniakami oraz otoczenie w jakim dorastają maluchy.

Czytaj dalej →

Nasze najważniejsze priorytety hodowlane to między innymi:

  • Hodowla małych i średnich Australijskich Labradoodli. Australian Labradoodle to psy o hipoalergicznej przyjaznej alergikom i astmatykom, nie liniejącej sierści. Nie wykazują one zachowań agresywnych. Są to idealne psy dla dzieci w każdym wieku. Uwielbiają wspólne zabawy.
  • Członkostwo w organizacji: Europejskie Stowarzyszenie Australijskich Labradoodli ALAEU (alaeu.com) zrzeszających hodowców wielopokoleniowych Australijskich Labradoodli. Jest to organizacja o rygorystycznych zasadach dopuszczających do hodowli tylko najlepsze psy i suki tej rasy, w pełni zdrowe i przebadane pod względem chorób genetycznych. Dzięki temu nabywca szczeniaka otrzymuje od hodowcy dwuletnią gwarancję zdrowia.
  • Przestrzeganie kodu etycznego, który stawia dobro zwierzęcia, jego dobrostan, zawsze na pierwszym miejscu.
  • Chcemy zapewnić naszym szczeniętom możliwie najlepszy start, dlatego chemy je pielęgnować i wychowywać w naszym domu, w towarzystwie naszych dzieci i zwierząt dostarczając im mnóstwo miłości i uwagi. Kładziemy nacisk na należytą socjalizację, aby każde szczenie było dobrze przygotowane do adopcji.
  • Testy temperamentu. Każde szczenie to indywidualny charakter i temperament. Za pomocą testów temperamentu dobieramy psa, który temperamentem będzie najlepiej pasował do Ciebie i Twojej rodziny
  • Zawsze jesteś mile widziany jako gość, możesz osobiście zobaczyć suczkę wraz ze szczeniakami oraz otoczenie w jakim dorastają maluchy. Zapraszamy do odbioru szczeniąt osobistego jak i chętnie każdorazowo pomożemy zorganizować transport szczenięcia do Ciebie
  • Dedykujemy wsparcie i pomoc dla przyszłych właścicieli szczeniąt Smart Labradoodles. Jesteśmy otwarci na zdjęcia i nowości jak dorastają one w swoich nowych rodzinach.